Hakkımızda

HAKKIMIZDA
 

1998 yılında İstanbul'un Eyüp semtinde faaliyetlerine başalayan Eyüp evden eve nakliyat, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. Evden eve nakliyat sektörü ülkemizde yeni dönemlerde çok değişik hal almaya başladı. Nakliye sistemi, geliştirilen teknolojik aletler ve ürünler kullanarak ev ve iş yeri taşımacılığı yapılmaktadır. Bu konuda Eyüp evden eve nakliyat bölgelerinde çeşitli firmalar yer almaktadır. Firma seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bağlantı noktaları ve önemli durumlar bulunmaktadır.
 
Bir yerden başka bir yere eşya taşımacılığı yapmak istiyoruz ancak bu işi kendimizin yapması imkansız olduğu için illaki bir evden eve taşımacılık sektöründen firma ile çalışmak istediğinize karar verdikten sonra çalışılacak firma hakkında detaylı bilgi ve dokümanların elimizin altında yer alması gerekmektedir. Bazı kişiler üç beş kuruş aşağı olsun kim olursa olsun düşüncesine sahip ancak bizler bu düşünceyi yıkarak ortadan kaldırmalıyız sonuçta taşımacılık şirketine evimizin ve iş yerimizin önemli, kırılabilecek eşyalarını emanet ederek bir yerden başka bir yere taşınması için anlaşma yapmalıyız. Daha önce yeterli referans gruplarına sahip kişilere başvurarak firmanın geçmişini ve fiyat tablosunu öğrenmek bizler için yararlı olacaktır.
 
Evden eve nakliyat işlemi yapılırken tecrübeli ve deneyimli elemanları bünyesinde barındıran firmaları tercih etmek , özellikle Eyüp gibi yerleşimin sık olduğu bir alanda daha dikkatli bir sevkiyat olacağı için eşyalarımızın güven altına alınmasını sağlamalıyız. Trafiğin ve yerleşim birimlerinin birbirine yakın olmasından dolayı taşımacılık alanında deneyimli, tecrübeli, kaliteli ve uygun fiyat sunan şirketlere müracaat etmeliyiz.